Mgr. Zuzana Kopáčiková, PhD. | Fertility špecialista | Poradenstvo | Koučing

PRVÁ POMOC - IVF BONUSOVÝ ONLINE PROGRAM

Rozmýšľate o asistovanej reprodukcii, ale neviete, či je to tá správna cesta pre vás?

Už nejaký čas vás trápi neplodnosť a neviete ako ďalej?

Absolvovali ste asistovanú reprodukciu s negatívnym výsledkom?

Hnevajú vás nekonečné otázky od vašej rodiny alebo od známych, ako napríklad: „Kedy budete mať deti?“

S vašim partnerom riešite už len otehotnenie a utekajú vám denné radosti?

Tak práve pre vás je PRVÁ POMOC -  IVF BONUSOVÝ ONLINE PROGRAM

IVF online program  je vhodný pre ženy, ktoré sa pripravujú  alebo prechádzajú už začatým procesom asistovanej reprodukcie a chcú maximalizovať svoje šance na otehotnenie.

Cena: 39.90€

Pre koho je program vhodný

  • Pre ženy, ktoré si chcú vyskúšať spoluprácu s IVF špecialistom.
  • Pre ženy, ktoré sa prvýkrát pripravujú na asistovanú reprodukciu a potrebujú sa dozvedieť základné a rozšírené informácie o IVF.
  • Pre ženy, ktoré opakovane prešli neúspešne asistovanou reprodukciou a potrebujú sa naštarovať k pozítivne zmene a nájsť motiváciu pokračovať ďalej k úspešnému koncu.
  • Pre ženy, ktoré chcú maximalizovať svoje šance na otehotnenie. Dozvedieť sa ako sa kvalitne pripraviť, prostredníctvom výživy, byliniek, výživových doplnkov a konkrétnych vitamínov, ktoré majú vplv na zvýšenie kvality vajíčok, spermií a uchytenia embrya.
  • Pre ženy, ktoré sa chcú dozvediť praktické rady ako zvládnuť hormonálnu stimuláciu, ako si vybrať tú správnu kliniku asistovanej reprodukcie, ako získať podporu od svojho partnera a okolia, ako zvládať čakanie na dve čiarky, ako komunikovať IVF so svojim okolím, ako zvládnuť prípadný neúspech a nevzdať sa v ďalšom snažení a ďalšie odporúčania a skúsenosti.
  • Pre ženy, ktoré chcú absolvovať  "IVF analýzu", preskúmať svoje možnosti a získať tak priestor pre lepšie rozhodovanie a objavovanie ďalších možností, ktoré vedia pomôcť otehotneniu.

Ako vám vie pomôcť  IVF špecialista

IVF špecialista je v zahraničí často súčasťou kliník asistovanej reprodukcie. Jeho úlohou je sprievádzať klientku celým IVF procesom. Spolupráca s IVF špecialistom začína niekoľko týždňov až mesiacov pred samotným začatkom IVF procesu a končí niekoľko týždňov po úspešnom otehotnení.

IVF špecialista najčastejšie pomáha s psychickou prípravou na IVF a motiváciou. Pomáha klientkám a párom spracovať negatívne emócie, strachy, obavy, vnútorné presvedčenia, zlyhania, sebapodceňovanie, ktoré by mohlo brániť otehotneniu.

V ďalšom rade pomáha s "IVF výživou", dáva tipy na potraviny a výživové doplnky, ktoré pomáhajú k zvýšeniu šance na ovuláciu, dozrievanie vajíčok, k uchyteniu embrya a k podpore vitality, psychickej pohody a energie počas celého IVF procesu.

A v prípade potreby pomáha aj s vysvetlovaním jednotlivých termínov a krokov v IVF procese.

Ďalšie informácie a odporúčania

"Dobrý deň, pani Kopáčiková. Chcela by som vám poďakovať za vašu pomoc. Po našich konzultáciách som veľmi veľa vecí pochopila. Pomohli mi vidieť IVF úplne inými očami, čím sa mi vnútorne veľmi uľavilo. "Dobrý deň pani Kopáčiková, chcela by som vám poďakovať za vašu pomoc. Ako už viete, som v procese IVF 1,5 roka no zatiaľ bez úspechu, a to bol hlavný dôvod, prečo som sa na vás obrátila. Po našich konzultáciách som veľmi veľa vecí pochopila. Pomohli mi vidieť IVF úplne inými očami, čím sa mi vnútorne veľmi uľavilo. Čas strávený vašimi odporučeniami bol pre mňa najlepšou investíciou, do ktorej som v procese IVF mohla investovať."
BetkaPraha
"Prvýkrát som mala pocit, že mi niekto rozumie, chápe môj smútok a urobí všetko pre to, aby som sa k svoju snu dopracovala - za čo Vám veľmi pekne ďakujem. To čo robíte, ma naozaj veľký význam a dúfam, že veľa snažiliek, ktoré potrebujú pomoc, sa obrátia pravé na Vás! Lebo u Vás budú určíte v správnych rukách!"
DanielaBratislava

Obsah programu

IVF špecialista pristupuje ku klienke komplexným spôsobom. Hľadá konkrétne tipy, odporúčania, ktoré vedia klientke reálne pomôcť a skrátiť tak čas k otehotneniu. Spolupracuje s klinikami a s lekármi. Z praxe sa potvrdzuje, že práve tento prístup je veľmi úspešný a prináša rýchle výsledky.

Obsah programu:

  • Zvýhodnená 90 minútová online - skype konzultácia s IVF špecialistom
  • Ako BONUS : eBOOK - Ako úspešne na IVF v hodnote 14,90 EUR

Podľa vášho výberu bude stretnutie zamerané buď na psychické aspekty neplodnosti a IVF. Napríklad ako pracovať so svojim strachom, emóciami, kontrolou počas IVF alebo na otázky komunikácie s partnerom o neplodnosti, s rodinou alebo na otázky stravy, výživových doplnkov...

Stretávame sa online na skype.

Verím, že aj vám môj prístup a skúsenosti pomôžu a cesta za vašim bábätkom sa tým úspešne skráti.

Želám vám veľa úspechov.

Zuzana Kopáčiková, vaša IVF sprievodkyňa.