Mgr. Zuzana Kopáčiková, PhD. | Fertility špecialista | Poradenstvo | Koučing

O mne

Ako vám vie pomôcť fertility a IVF špecialista?

Som ICF certifikovaná koučka

Od roku 2013 rokov pomáham ženám na ich ceste k harmonizácii cyklu, obnove ženstva a otehotneniu, či už prirodzenou cestou alebo prostredníctvom asistovanej reprodukcie - IVF. Za ten čas som absolvovala už stovky a stovky osobných konzultácií, online konzultácií, IVF konzultácií a emailov so ženami, ktoré sa trápili svojou neplodnosťou a poruchami cyklu.

Som ICF certifikovaná koučka, so zameraním na obnovu plodnosti, cyklu, hormonálnej rovnováhy a otehotnenia. Ženským témam som sa venovala už počas vysokej školy a neskôr aj v doktorandskom štúdiu.

Zo začiatku som poskytovala mojim klientkam hlavne psychickú pomoc. Pomáhala som im liečiť hlavne ich psychické zaťaženia: ako sú napríklad: negatívne skúsenosti a s tým spojené strachy alebo presvedčenia, ktoré vedia zablokovať otehotnenie, ženský cyklus a narušiť hormonálnu rovnováhu.

Presvedčenia ako:

  • „Bojím sa byť matkou, neviem, či to zvládnem materstvo“,
  • „Nemám sa rada“, „Nie som dosť dobrá“ „ Neverím si“
  • „Neviem, či budem dobrou matkou“ alebo
  • „Bojím sa, že znovu potratím“ alebo
  • „Bojím sa pôrodu“...

Všetky takéto presvedčenia pôsobia v podvedomí a môžu blokovať otehotnenie a hormonálnu rovnováhu. Na podvedomej úrovni vytvárajú, takéto postoje vnútorné obmedzenia a tlaky. Ale ak príde k ich "odkrytiu" a k prijatiu, tak prichádza hlboké uvedomenie, úľava a pomerne rýchle napredovanie, ktoré často vedie k regenerácii, vnútornej obnove a otehotneniu.

Ale niektoré ženy aj keď absolvovali takéto konzultácie stále nevedeli otehotnieť, harmonizovať cyklus a prenasledovala ich neplodnosť, neúspech pri asistovanej reprodukcii alebo opakovane prichádzali o nenarodené dieťatko.

To ma samozrejme veľmi trápilo.

A preto som začala ešte pred rokmi študovať a hľadať hlbšie korene (ne)plodnosti, súvislosti a prepojenia:  ženskej psychiky, výživy, cyklu a životného štýlu. Konkrétne, ako pôsobia s akým výsledkom "ženské" bylinky, aké sú vhodné regeneračné pohybové aktivity, aké ďalšie cielené doplnky výživy je možné použiť a pri akých reprodukčných ochoreniach, aká strava je vhodná na obnovu zdravého cyklu, ako pracovať so ženským cyklom, tak aby prichádzala regenerácia a vitalita celého ženského tela a psychiky.

Tieto poznatky a ďalšie holistické vzdelávanie nakoniec viedli k tomu, že som si postupne vytvorila vlastný návod, ktorý začal prinášať rýchle výsledky  a moje klientky sa začali tešiť z rýchlejšej obnovy cyklu, ovulácie a tým aj otehotneniu.

Ku každej klientke pristupujem individuálne. Každá žena je iná, každé otehotnenie, tehotenstvo alebo pôrod je iný. Mojim cieľom je, aby každá klientka dostala komplexné poradenstvo a odpovede na svoje problémy z rôznych oblastí – psychológie, koučingu, výživového poradenstva, homeopatie, nutričnej medicíny, fytoterapie. Spolupracujem s lekármi a preto v prípade záujmu odporučím aj konzultáciu s lekárom.

Verím, že aj vám môj prístup a skúsenosti pomôžu a cesta za vašim harmonickým cyklom alebo bábätkom sa tým úspešne skráti.

Želám vám veľa úspechov.

Objednajte si konzultáciu

Vaše osobné údaje budú použité iba pre účely vyriešenia vášho dotazu. Zásady spracovania osobných údajov