Mgr. Zuzana Kopáčiková, PhD. | Fertility špecialista | Poradenstvo | Koučing

Príprava na otehotnenie

Program je zvlášť vhodný pre ženy, ktoré trpia neplodnosťou a chcú zlepšiť svoje možnosti na otehotnenie prirodzenou cestou.

Ako vám dokážem pomôcť?

Často na ceste k otehotneniu sa objavia skryté, potlačené emócie, strachy, obavy. Cieľom poradenstva a koučingu je odhaliť skryté prekážky, ktoré môžu brániť otehotneniu. Pomôcť spracovať traumatizujúce zážitky, ako je strach otehotnieť, strach z pôrodu, obava potratu, predchádzajúce ťažké tehotenstvo, gynekologická operácia, nedostatočná podpora okolia, spracovanie etických otázok, hnev na seba, na okolie alebo nešetrné gynekologické vyšetrenie, či nevhodné správanie lekárov...

Program: "Ako chytiť bociana" príprava na otehotnenie prirodzenou cestou

  • 3 online stretnutia v dĺžke do 90 minút.
  • 1. vstupné stretnutie -  analýzu menštruačného cyklu, (prejavy, dĺžka, bolesť, problémy s ovuláciou, chýbajúca menštruácia, dlhé cykly, hormonálna nerovnováha, neplodnosť, spontánny potrat...)
  • Vytvorenie personalizovaného plánu zameraného na regeneráciu menštruačného cyklu a naštartovanie plodnosti prírodnou cestou.
  • 2. stretnutie: kontrola a návrh ďalších tipov a svojpomocných stratégií zameraných na zlepšenie hormonálnej rovnováhy a plodnosti
  • 3 stretnutie: zamerané na psychické bloky – strachy, negatívne zážitky, presvedčenia, ktoré môžu brániť otehotneniu. Personalizované návody ako pracovať so svojimi emóciami, strachmi, ako psychicky prekonať neplodnosť (komunikácia s okolím, rodinou, ako nestratiť pozitívny prístup, keď sa nedarí otehotnieť...)
  • Súčasťou programu je aj materiál, návody, konkrétne tipy a ďalšie odporúčania ako pracovať so svojim cyklom a podporiť prirodzeným spôsobom plodnosť.

Program je zvlášť vhodný pre ženy, ktoré trpia neplodnosťou a chcú zlepšiť svoje možnosti na otehotnenie prirodzenou cestou.

Cena: 3x stretnutia: 264 EUR

Aktualizované k 1.3.2024.

Mám záujem o program

Klientky - referencie

Ďakujem za skvelý fertility koučing. Dlho som nevedela otehotnieť, vyskúšala som všetko možné, už som tomu nedávala žiadnu nádej a naraz sa to stalo. S pomocou Zuzany som si urobila vlastný fertility plán a pomohlo 🙂 Som tehotná. Ďakujem aj za tipy na výživu.
SlávkaBratislava
Až pri Vašom koučingu som mala pocit, že to môže zafungovať. Dali ste mi za to krátke obdobie kopec praktických rad, ako si krôčik po krôčiku "plánovať svoje šťastie". A naozaj som sa začala cítiť lepšie. Pristupovali ste k mojim potrebám veľmi individuálne a na všetky strachy ste skúsili nájsť riešenie šité priamo na mňa. Prvý krát som mala pocit, že mi niekto rozumie, chápe môj smútok a urobí všetko pre to, aby som sa k svoju snu dopracovala - za čo Vám veľmi pekne ďakujem. To čo robíte, ma naozaj veľký význam a dúfam, že veľa snažiliek, ktoré potrebujú pomoc, sa obrátia pravé na Vás! Lebo u Vás budú určíte v správnych rukách!
DanielaBratislava
Dobrý deň, pani Kopáčiková. Chcela by som vám poďakovať za vašu pomoc. Po našich konzultáciách som veľmi veľa vecí pochopila. Pomohli mi vidieť IVF úplne inými očami, čím sa mi vnútorne veľmi uľavilo. Čas strávený vašimi odporúčaniami bol pre mňa najlepšou investíciou, do ktorej som v procese IVF mohla investovať.
BetkaPraha
Myšlienky, ktoré odzneli na fertility workshope mi pomohli lepšie pomenovať strany a situácie, v ktorých sa nachádzam. Utvrdilo ma to v tom, čo som už čiastočne niekde počula, vedela, zachytila že má zmysel sa zamerať na svoje vnútro, pocity. A potrebovala som počuť motiváciu, povzbudenie, konkrétne veci. Ďakujem pekne za nadšený prístup a entuziazmus, ktorý z Vás vyžaroval :).
MonikaBratislava
Dojmy zo stretnutia mám doteraz a musím povedať, že ste vo mne prebudili uvedomelosť. Máte veľa informácií, ktoré ženám silne pomôžu.
Adriana T.Bratislava