Mgr. Zuzana Kopáčiková, PhD. | Fertility špecialista | Poradenstvo | Koučing

Príprava na IVF

Podporná starostlivosť pre ženy a páry, ktoré sa rozhodli pre liečbu na klinike asistovanej reprodukcie - IVF.

Ako vám dokážem pomôcť?

Podporná starostlivosť pre ženy a páry, ktoré sa rozhodli pre liečbu na klinike asistovanej reprodukcie. Starostlivosť je zameraná na vysvetlenie ako prebieha liečba, aké vyšetrenia môžete očakávať, ako prebiehajú jednotlivé prípravne kroky – hormonálna príprava. Cieľom podpornej starostlivosti je aj psychická a výživová príprava na IVF.

Ideálne začať s programom 3 mesiace pred začiatkom IVF procesu.

Pred vstupom do programu si dopredu dohodnite online termíny konzultácií.

Program: Príprava na asistovanú reprodukciu - IVF

Balíček 3x - stretnutí

 • Príprava na asistovanú reprodukciu - IVF
 • Psychická podpora, motivácia, tipy a odporúčania ako sa pripraviť na celý proces, ako pracovať s emóciami , strachmi, ako zvládať obavy, ako zvládnuť prípradný neúspech, ako komunikovať IVF s rodinou a okolím a ďalšie tipy ako úspešne zvládnuť IVF.
 • Súčasťou stretnutí je osobná konzultácia a ďalší materiál pre domáce pokračovanie.
 • Tipy na doplnky výživy a potraviny, ktoré podporujú otehotenie, zlepšujú kvalitu vajíčok a spermií.
 • Ebook: "Ako úspešne na IVF"

  3x stretnutie: 270 EUR

  Aktualizované 1.3.2024

Balíček 5x - stretnutí

 • Príprava na asistovanú reprodukciu - IVF
 • Psychická podpora, motivácia, tipy a odporúčania ako sa pripraviť na celý proces, ako pracovať s emóciami , strachmi, ako zvládať obavy, ako zvládnuť prípradný neúspech, ako komunikovať IVF s rodinou a okolím a ďalšie tipy ako úspešne zvládnuť IVF..
 • Súčasťou stretnutí je osobná konzultácia a ďalší materiál pre domáce pokračovanie.
 • Tipy na doplnky výživy a potraviny, ktoré podporujú otehotenie, zlepšujú kvalitu vajíčok a spermií.
 • Ebook: "Ako úspešne na IVF"

  5x stretnutie: 380 EUR

  Aktualizované 1.3.2024

Klientky - referencie

Ďakujem za skvelý fertility koučing. Dlho som nevedela otehotnieť, vyskúšala som všetko možné, už som tomu nedávala žiadnu nádej a naraz sa to stalo. S pomocou Zuzany som si urobila vlastný fertility plán a pomohlo 🙂 Som tehotná. Ďakujem aj za tipy na výživu.
SlávkaBratislava
Až pri Vašom koučingu som mala pocit, že to môže zafungovať. Dali ste mi za to krátke obdobie kopec praktických rad, ako si krôčik po krôčiku "plánovať svoje šťastie". A naozaj som sa začala cítiť lepšie. Pristupovali ste k mojim potrebám veľmi individuálne a na všetky strachy ste skúsili nájsť riešenie šité priamo na mňa. Prvý krát som mala pocit, že mi niekto rozumie, chápe môj smútok a urobí všetko pre to, aby som sa k svoju snu dopracovala - za čo Vám veľmi pekne ďakujem. To čo robíte, ma naozaj veľký význam a dúfam, že veľa snažiliek, ktoré potrebujú pomoc, sa obrátia pravé na Vás! Lebo u Vás budú určíte v správnych rukách!
DanielaBratislava
Dobrý deň, pani Kopáčiková. Chcela by som vám poďakovať za vašu pomoc. Po našich konzultáciách som veľmi veľa vecí pochopila. Pomohli mi vidieť IVF úplne inými očami, čím sa mi vnútorne veľmi uľavilo. Čas strávený vašimi odporúčaniami bol pre mňa najlepšou investíciou, do ktorej som v procese IVF mohla investovať.
BetkaPraha
Myšlienky, ktoré odzneli na fertility workshope mi pomohli lepšie pomenovať strany a situácie, v ktorých sa nachádzam. Utvrdilo ma to v tom, čo som už čiastočne niekde počula, vedela, zachytila že má zmysel sa zamerať na svoje vnútro, pocity. A potrebovala som počuť motiváciu, povzbudenie, konkrétne veci. Ďakujem pekne za nadšený prístup a entuziazmus, ktorý z Vás vyžaroval :).
MonikaBratislava
Dojmy zo stretnutia mám doteraz a musím povedať, že ste vo mne prebudili uvedomelosť. Máte veľa informácií, ktoré ženám silne pomôžu.
Adriana T.Bratislava