Mgr. Zuzana Kopáčiková, PhD. | Fertility špecialista | Poradenstvo | Koučing

Si pripravená zlepšiť si

pomocou jednoduchých krokov svoj menštruačný cyklus a plodnosť?

NA ÚVOD MALÝ TEST

Vyskúšala si viacero vecí na regeneráciu a podporu menštruačného cyklu a plodnosti, ale nič poriadne nefunguje?
Nevieš kde robíš chybu? Menštruácia nefunguje, tak akoby mala alebo neprichádza k otehotneniu?
Si už unavená z rôznych informácií, často protichodných, nevieš ako si máš vybrať?

Ak pociťuješ, že sa stále točíš v kruhu a tvoj hormonálny systéme nefunguje úplne v poriadku, tak je načase niečo zmeniť.

Potom práve tento kurz je pre teba ten najdôležitejší, ktorý si vo svojom živote absolvovala.

Tu je dôvod prečo je tomu tak:

  • Väčšina mojich klientok je na tom úplne rovnako. Skúšali množstvo produktov, čajov na podporu vajíčok, ovulácie, hľadali informácie, pátrali po príčinách, dostávali často neúplne alebo zjednodušujúce informácie.  " To je normálne, to sa zlepší samo." Túto vetu pozná dôverne mnoho žien.  Alebo naopak mnohé ženy podstupovali často zložité vyšetrenia, liečbu bez konkrétneho výsledku. Napriek tomu, že sa snažili, tak to neviedlo k zmene. Nemali lepší, pravidelnejší, bezbolestivejší menštruačný cyklus, neprichádzalo k otehotneniu a donoseniu bábätka.
  • Na každej konzultácii sa pýtam každej klientky množstvo otázok o jej priebehu cyklu, aké prejavy hormonálnej nerovnováhy má, čo všetko absolvovala, ako sa stravuje, aký má životný štýl, ako cvičí, skrátka aký má prístup k svojmu cyklu a k sebe samej?
  • A vieš na čo pravidelne na konzultáciách prichádzam? Že väčšina žien absolútne ani netuší, na čo by sa mali v prvom kroku sústrediť pri úprave menštruačného cyklu a podpore plodnosti. Často sú ochotné podstúpiť aj zložité vyšetrenia, kúpiť si drahé doplnky, absolvovať rozližné terapie, ale absolútne nevyužívajú, čo majú ZADARMO - VLASTNÉ NASTAVENIE TELA -  ZÁKLADNÉ NASTAVENIE MENŠTRUAČNÉHO CYKLU A PLODNOSTI.

Online kurz je špeciálne vytvorený pre ženy, ktoré sa snažia prirodzenou cestou podporiť svoj menštruačný cyklus a plodnosť a to pomocou zavedenia prístupu: "Systém podpory vlastného tela - podpory menštruačného cyklu a plodnosti".

Prečítaj si, ako moja metóda funguje v praxi a prináša vytúženú zmenu

 S takýmito prejavmi sa na konzultáciach stretávam často.

 

Znie ti toto povedome?

Problematický menštruačný cyklus, príliš dlhý, nepravidelný a bolestivý?
Únava, podráždenosť, PMS prejavy?
Skúšala si rôzne metódy a prípravky na reguláciu svojho hormonálneho cyklu, ale výsledok bol vždy rovnaký - žiadna veľká zmena?
Problém so spánkom, ráno sa budíš nevyspatá, máš problémové trávenie, problém s koncentráciou a nízke libido?
Cítiš sa, akoby si bola v neustálom boji so svojim telom?
Snažíš sa už nejaký čas o otehotnenie, ale sa nedarí?
Nechceš ešte skúšať asistovanú reprodukciu, chcela by si podporiť svoju plodnosť prirodzene, ale nevieš ako? Alebo už si vyskúšala asistovanú reprodukciu bez väčšieho úspechu?

Čo keby si namiesto toho?

Spoznala rytmy,

ktoré ovplyvňujú tvoj menštruačný cyklus a plodnosť?

Využila systém menštruačného cyklu,

ktorý je vlastný telu a prirodzeným spôsobom podporila tak menštruačný cyklus a plodnosť?

Prirodzeným spôsobom zvýšila šance

na spontánne otehotnenie?

Cítila by sa oveľa lepšie

v priebehu celého menštruačného cyklu?

Naučila by si sa podporovať svoje telo

tak, aby sa prirodzeným spôsobom podporila aj ovulácia a kvalita vajíčok?

Mala viac energie,

bola vyspatá spokojná so svojim telom?

Predstav si ako sa budeš cítiť, ak by si využila moje dlhoročné skúsenosti?

Naučila sa cielene tipy a odporúčania ako pracovať so svojim menštruačným cyklom a plodnosťou, tak aby si sa cítila dobre?

Identifikovala by si „svojich zabijakov“ menštruačného cyklu a plodnosti a naučila by si ich eliminovať?

Mala by si konkrétny plán, ktorý by ťa krok po kroku naučil pomocou svojpomocných stratégii prirodzene podporovať menštruačný cyklus a plodnosť?

Možno si hovoríš: "Toto znie príliš dobre, aby to bola pravda."

Je to v poriadku, keby som bola na tvojom mieste, cítila by som to isté. Ale ak mi dáš šancu, ukážem ti, že existuje cesta, ako je možné prirodzene podporiť svoje telo.

Jadro problému je v tom, že sme sa nikdy nenaučili, ako skutočne porozumieť svojmu menštruačnému cyklu a ako ho podporiť prirodzene. Pomocou systému vlastného tela - prirodzená podpora menštruačného cyklu a plodnosti ti ukážem, ako komunikovať so svojim menštruačným cyklom a prirodzeným spôsobom, tak aby si podporila prirodzené rytmy menštruačného cyklu a zároveň si tak podporila aj svoju celkovú plodnosť.

Do online kurzu som zahrnula moje 10-ročné skúsenosti, tipy a odporúčania, ktoré som až do doteraz zdieľala len s mojim klientkami na osobných konzultáciách.

Predstavím ti systém prirodzenej podpory vlastného tela - menštruačného cyklu a plodnosti, na ktorý sa potrebuješ vždy sústrediť, ak chceš zregenerovať menštruačný cyklus a plodnosť.

Tak neváhaj a poď so mnou naštarovať svoj menštruačný cyklus a plodnosť.

V online tréningu „Ako si nezabiť menštruačný cyklus a plodnosť.“

Nájdeš 10 jednoduchých svojpomocných stratégií, pomocou ktorých sa naučíš prirodzene podporovať menštruačný cyklus a plodnosť.

  • Objavíš základné rytmy, ktoré musia byť zachované, ak chceš si podporiť menštruačný cyklus a plodnosť.
  • Predstavím ti SYSTÉM  PODPORY VLASTNÉHO TELA, ktorý je nevyhnutne potrebný pre regeneráciu a podporu menštruačného cyklu a plodnosti.
  • Ukážem aj najčastejšie chyby a omyly, ktoré mnohé ženy nevedomky robia a tým narúšajú svoju hormonálnu rovnováhu, menštruačný cyklus a plodnosť.
  • Sprístupním praktické materiály, šablóny, rýchle ťaháky, ktoré ti pomôžu ešte rýchlejšie napredovať.
  • V každej lekcii objavíš akčné kroky, ktoré ti pomôžu pochopiť konkrétnu tému.
  • Už nebudeš musieť čítať a hľadať informácie, donekonečna niečo skúšať, budeš vedieť ako začať.
  • Budeš v bezpečnej zóne, budeš si môcť v pokoji prejsť jednotlivé témy svoji tempom.

Prečítaj si, ako môj prístup funguje v praxi a prináša radosť

„Ako si nezabiť menštruačný cyklus a plodnosť.“

10 online lekcií rozdelených na 10 týždňov

vďaka, ktorým budeš vedieť ako cielene postupovať pri regenerácii menštruačného cyklu a prirodzenej podpore plodnosti.

10 akčných krokov,

vďaka ktorým zistíš ako sa vyhnúť omylom a nebudeš zbytočne strácať čas vecami a aktivitami, ktoré nefungujú. 

Metóda FertilityFit Check

je moja metóda, ktorú som vytvárala 10 rokov a požívam ju na osobných konzultáciách. Ukážem ti ako pomocou nej získaš ešte lepšie výsledky.

10 ťahákov, pracovných materiálov,

ktoré ti ukážu ako začať.

Bonusy

1. FertilityFit Check

Otestuj si menštruačný cyklus pomocou mojej metódy. Návod ako spoznať svoj menštruačný cyklus pomocou konkrétnych krokov.

2. Gynekologický herbár - základný ťahák

Získaj prehľadný ťahák byliniek, ktoré môžeš použiť pri viacerých problémoch - bolestivá menštruácia, hormonálne akné,PMS...

Hodnota bonusu: 25 eur/610 Kč. Pre teba úplne zadarmo


Cena kurzu:

150 Eur

85 EUR/ 2100 Kč.

Pridaj sa do online kurzu a získaj každý týždeň jednu lekciu ( zaberie ti 15-20 minút), ktorá ti ukáže ako pomocou jednoduchých - základných krokov si vieš zlepšiť svoj menštruačný cyklus a podporiť plodnosť.

Online kurz je vhodný pre ženy, ktoré potrebuju zlepšiť priebeh menštruačného cyklu, ale je vhodný aj pre ženy, ktoré si chcú podporiť plodnosť, (35+, 40+).

Každý týždeň bude sprístupnená 1 lekcia.

Nejčastejšie otázky

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený pre všetky ženy, ktoré sa chcú naučiť svojpomocné stratégie, ako prirodzene podporiť menštruačný cyklus a plodnosť. Na základe mojej dlhoročnej skúsenosti viem, že pri úprave cyklu a podpore plodnosti ženy využívajú často veľmi komplikované prístupy a často netušia, čo by malo byť prvým krokom. Informácie budú prospešné aj pre ženy, ktoré z rôznych dôvodov nemajú prebiehajúci menštruačný cyklus ( užívanie hormonálnej antikoncepcie, dojčenie, PCOS...). Kurz môže podporiť správne nastavenie menštruačného cyklu.

Aký je obsah kurzu?

Kurz obsahuje 10 lekcii, resp.12. Každá lekcia obsahuje spracovanie dôležitej témy pre ženské zdravie. Napríklad: strava, doplnky výživy, starostlivosť o lono… Každá lekcia obsahuje niekoľko tipov a odporúčaní z praxe, najčastejšie chyby. V každej lekcii nájdete predstavujúce video aj akčné kroky ako začať.

Ako bude kurz prebiehať?

V členskej sekcii nájdeš každý týždeň novú lekciu, ktoré ti ukáže vždy novú svojpomocnú stratégiu pomocou ktorej sa naučíš ako krok po kroku zlepšovať menštruačný cyklus.

Koľko času zaberie jedna lekcia?

Jedna lekcia je priemerne rozvrhnutá približne na 15-20 minút.

Môžem si kurz kúpiť na splátky?

Bohužiaľ nie.

Ak nebudem spokojná, tak mi vrátite peniaze?

Peniaze je možné vrátiť, do otvorenia prvej lekcie. Budete môcť tak nahliadnuť do kurzu. Po tomto termíne, už nie je možné vrátenie peňazí, pretože kurz prináša unikátne a jedinečné riešenie, ktoré je chránené autorskými právami. Som presvedčená, že sa za svoje peniaze dostanete informácie a materiál, v takej veľkej hodnote, že reklamácia nebude potrebná.

Dôležité upozornenie:

Zodpovednosť a vylúčenie náhrady za zdravotnú starostlivosť.

Online kurz je zameraný výlučne na svojpomocné stratégie a nezamýšľa nahradiť odbornú zdravotnú starostlivosť. Poskytovateľ online kurzu nezodpovedá za žiadne zdravotné stavy alebo problémy, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku zanedbania odbornej lekárskej starostlivosti. Klient sa zaväzuje konzultovať so svojím lekárom pred začatím akéhokoľvek cvičebného programu a berie na vedomie, že akékoľvek poskytnuté poradenstvo neslúži ako náhrada za lekárske alebo odborné konzultácie.